Polityka prywatności

Polityka Prywatnosci Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Klienta w związku z zawarciem Umowy Sprzedaży

I. Postanowienia Ogólne

Administratorem danych jest Natalia Ciepielowska ,,Vintage Rose" z siedzibą w Łodzi ul. Wyżynna 28, 92-107 NIP:7282831134 , REGON: 380595160. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Dla interpretacji terminów stosuje się słowniczek Regulaminu .

II Administrator Danych

1.Sprzedawca jest administratorem danych swoich klientów.

2. Przetwarzamy dane takie jak: imię, nazwisko, adres do doręczenia towaru, adres e-mail, numer telefonu.
podanie numeru telefonu nie jest obowiązkowe ,ale nie zbędne do pełnej realizacji zamówienia przez firmy kurierskie inne niż Poczta Polska 

3. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Klienta

4. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób: a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje b) poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].

5. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6. Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w organizacji Sprzedawcy jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: sklep@vintagerose.pl

7. Sprzedawca ma prawo udostępniać dane osobowe Klienta podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa (np. organom ścigania). Sprzedawca nie udostępniania danych osobowych innym podmiotom aniżeli upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa.

8.Administrator danych osobowych w związku z obsługą płatności Zamówień oraz doręczeń Towarów może powierzyć dane osobowe Klienta do przetwarzania przez podmioty trzecie wykonujące na rzecz Sprzedawcy usługi:

a) Inpost Paczkomaty

b) Kurier Inpost

c) Blue Media S.A

9.Akceptując niniejszej Politykę Prywatności Klient oświadcza, że zapoznał się z jej treścią, akceptuje jej warunki oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania.

10. Sklep Internetowy może zawierać odnośniki do innych stron internetowych. Administrator namawia by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityką prywatności tam ustaloną.

Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko Sklepu Internetowego Vintage Rose.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl